Sigurno upravljanje biciklom
Autor: Jasenka Kuljak, 11. 5. 2015.

Ove godine provedena je u našoj školi  akcija „ Edukacija“ učenika petog razreda za sigurno upravljanje biciklom. Sudjelovali su svi učenici petog razreda. Učenici polažu test i voze bicikl na poligonu. Akciju provodi Županijski tim za prometnu prevenciju i učiteljica tehničke kulture .

Kod vožnje bicikla na poligonu pridružili  su nam se predstavnici biciklističkog kluba Zlatar Bistrica, predsjednik kluba gospodin Bratković, tajnik kluba gospodin Čehulić i novi članovi kluba. Predstavnici kluba pripremili su poligon za vožnju bicikla. Učenici su bili oduševljeni. Veselju nije bilo kraja kada su nakon završene vožnje bicikla svi učenici dobili majice kluba. S nestrpljenjem svi učenici čekaju potvrde o završenoj edukaciji.