2. mjesto na županijskom prvenstvu iz košarke
Autor: Marija Hudi Hitrec, 17. 3. 2022.

Završnica županijskog natjecanja iz košarke za učenike 7. i 8. razreda održana je u srijedu 16. ožujka 2022. godine u školskoj sportskoj dvorani OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok. Za ekipu OŠ Zlatar Bistrica nastupili su Leon Haban, Luka Šalković (6. r.), Lovro Kunić(7. r.), Bruno Belščak, Jurica Đurek, Gabriel Mikulec, Mata Terešak, Sebastijan Uroić i Robi Mikulec (8. r.). U sistemu svaki sa svakim, naši su  učenici pobijedili OŠ Đurmanec i OŠ Veliko Trgovišće, dok su izgubili od OŠ Ksavera Šandora Gjalskog iz Zaboka. Svojom igrom osvojili su 2. mjesto na županijskom prvenstvu.

Čestitke učenicima i njihovoj trenerici Sandri Belinić, učiteljici Tjelesne i zdravstvene kulture!