Obavijest o nastavi
Autor: Marina Dinjar, 13. 6. 2023.

• U ponedjeljak 19. lipnja 2023. g. s početkom u 17.00 sati održat će se Biciklijada za zainteresirane učenike 5. – 8. razreda, zaposlenike i  mještane, u organizaciji Vijeća učenika i Policijske postaje Zlatar Bistrica. Učenici koji su se prijavili za sudjelovanje nakon 4. sata odlaze biciklom na školsko igralište. Djeca mlađa od 9 godina mogu sudjelovati u pratnji odrasle osobe.

• U utorak 20. lipnja 2023. g. u sklopu nastave održat će se Nogometni dvoboji učenika 5. – 8. razreda i zaposlenika škole.

• U srijedu 21. lipnja 2023. g. posljednji je nastavni dan. Učenici su dužni donijeti u školu udžbenike koje su koristili ove školske godine (osim radnih udžbenika) u vrećici na kojoj je naznačeno ime, prezime i razred učenika i predati razrednicima. Za učenike 1. – 4. razreda nastava će se održati 7.45 – 10.20 sati, a učenike 5. – 8. razreda 12.10 – 15.10 sati. Prijevoz za učenike putnike bit će organiziran. Nakon nastave održat će se završna svečanost učenika 8. razreda.  ​​

• Svečana podjela svjedodžb, pohvalnica i nagrada za učenike održat će se u  petak 30. lipnja 2023. g. s početkom u 8 sati.