Nastava na daljinu

Virtualni razredi

5.a      6.a     7.a

5.b      6.b     7.b    8.

Virtualna zbornica

Virtualna školska knjižnic

RASPORED ZVONA.pdf

"ZALOGAJČEK"

"ŠKOLSKA SHEMA"

"POTICANJE DAROVITOSTI"

"MOJ POMOĆNIK I JA"

"BALTAZAR"

"HRABRI ČUVARI na djelu"

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Projekt Čitamo mi, u obitelji svi
Autor: Snježana Kovačević, 22. 3. 2019.

Učenici 3.a i 3.b razreda naše škole i ove su se školske godine uključili u Nacionalni projekt za poticanje čitanja Čitamo mi, u obitelji svi. Aktivnost čitanja i druženja uz knjige odvija se u obiteljskom domu jer su u projekt uključeni ukućani i roditelji koji imaju priliku čitati zajedno s djecom i tako razvijati čitateljske sposobnosti. Tijekom projekta knjige putuju u naprtnjačama, a učenici ih čitaju od petka do srijede te svoje dojmove zapisuju u bilježnicu dojmova.

U naprtnjači se nalaze knjige koje nisu na popisu lektire već ih učenici koriste za dodatno čitanje. Tako mogu birati između dječjih romana, pripovijedaka, enciklopedija, knjiga za razbibrigu i sl., a odrasli mogu čitati o odgoju djece i drugim temama.