Vrijedno europsko priznanje za projekt “Tell me more about your magazines”
Autor: Jasenka Kuljak, 16. 10. 2015.

Agencija za mobilnost i programe Europske unije i eTwinning Hrvatska dodijelili su 7. listopada 2015. godine Oznaku kvalitete projektu “Tell me more about your magazines” kojega smo prošle školske godine provodili sa školom partnerom College La Malmison iz Francuske.

U provedbi projekta korištene su raznovrsne pedagoške inovacije u svrhu što aktivnijeg uključivanja učenika u projekt koji je dio  školskog kurikuluma vezanog uz aktivnosti u školskoj  knjižnici. Komunikacija i suradnja partnerskih škola ostvarena je na visokoj razini. U projektu su korišteni inovativni Web 2.0 alati za provedbu suradnje i dijeljenje informacija, a rezultati projekta predstavljeni su online te su vidljive aktivnosti i uključivanje učenika na TwinSpaceu.

Spomenuto europsko priznanje motivira nas za daljnji rad i provođenje projekata u svrhu cjeloživotnoga učenja.

etw_qualitylabel_70452_en.pdf (164.76 KB)