Održana podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada
Autor: Jasenka Kuljak, 30. 6. 2015.

Svjedodžbe, pohvalnice i nagrade podijeljene su učenicima Osnovne škole Zlatar Bistrica 30. lipnja 2015. godine. Načelnik Općine Zlatar Bistrica Žarko Miholić dodijelio je stipendiju za nastavak školovanja učeniku osmog razreda Ivanu Futiviću koji je sve razrede završio s uspjehom 5,00.

Učenicima osmog razreda Dominiku Arihu, Ivanu Futiviću i Mihaelu Pavlinu dodijeljene su vrijedne knjige, nagrade za postignut odličan uspjeh u svih osam razreda, kao i Mateju Hoiću za iznimna sportska postignuća te Izabeli Belanović za uspješan dramski i literarni izričaj. Knjige su poklon načelnika Općine koji je najavio da će i u buduće izdvajati sredstva za udžbenike i radne bilježnice za učenje engleskoga jezika od 1. do 3. razreda.