Gizdave rože
Autor: Jasenka Kuljak, 2. 12. 2014.

Dječji likovno – literarni natječaj  ˝Cvijet u cvijeću˝  ima kao jedan od ciljeva razvijati svijest o važnosti očuvanja biološke raznolikosti i tradicijskog bilja kod najmlađih. Već treću godinu zaredom učenici naše škole svojim radovima sudjeluju u natječaju. Ove godine na natječaj, kojem je tema bila gizdave rože,  pristiglo je 149 likovnih radova.  Među mnoštvom zanimljivih ostvarenja  stručno povjerenstvo izabralo je dva likovna rada učenika naše škole, Mije Šantek i Martina Pikutića. Nagrađeni učenici 27. studenog 2014.  išli su na dodjelu priznanja u pratnji svoje mentorice, učiteljice likovne kulture,  Ana-Marije Smoljanec. Svečana dodjela  i izložba dječjih uradaka bila je popračena  bogatim kulturno – umjetničkim programom u prostorima Dječjeg vrtića Zvirek u Stubičkim Toplicama.