Ravnatelji posjetili našu školu
Autor: Jasenka Kuljak, 28. 11. 2012.

Posjetom zlatarbistričkoj Osnovnoj školi, 27. studenog 2012. godine na večer, završio je dvodnevni stručni skup voditelja županijskih stručnih vijeća ravnatelja osnovnih škola. Održan je u hotelu Terme Jezerčica, o temi «Novi kurikulum u školskoj svakodnevici». Okupio je voditelje iz svih županija. Domaćin skupa bila je ravnateljica naše osnovne škole, Božena Slunjski, koja je i voditeljica  stručnoga vijeća ravnatelja OŠ Krapinsko-zagorske županije. Na početku, kao i na završetku skupa u OŠ Zlatar Bistrica, sudionike je pozdravila Sonja Borovčak, županica Krapinsko-zagorske županije. Prisutan je bio i prof. Ivan Lamot, pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, šport i tehničku kulturu KZŽ.

Doček gostiju u zlatarbistričkoj Osnovnoj školi, prema riječima sudionika, bio je impresivan. Već na ulazu u školu kajkavskom popevkom goste su dočekali i pozdravili članovi tamburaškog orkestra KUD-a «Kaj», pod vodstvom Pavla Lackovića. Naglašeno je kako su članovi orkestra negdašnji i sadašnji učenici zlatarbistričke OŠ. Slijedila je pozdravna riječ i dobrodošlica ravnateljice Božene Slunjski, kojoj su na dobroj organizaciji stručnoga skupa, prijamu u Osnovnoj školi i zalaganju zaposlenih, ali i izgledu i uređenosti školskoga prostora i sportske dvorane, zahvalili prof. Vlade Matas, viši savjetnik za ravnatelje u Agenciji za odgoj i obrazovanje i prof. Mario Rogač, viši savjetnik za ravnatelje u osnovnim školama.