Načelnik općine Zlatar Bistrica Žarko Miholić u druženju s učenicima i učiteljima zlatarbistričke škole
Autor: Jasenka Kuljak, 29. 6. 2012.

Učenicima  Osnovne škole Zlatare Bistrica, 28.lipnja 2012. godine podijeljene svjedodžbe, pohvalnice i nagrade.

Svim učenicima koji su postigli odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta i učenicima koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima susretima i smotrama odlukom Učiteljskoga vijeća podijeljene su pohvalnice.

Učenicima osmoga razreda Leonu Andrecu, Mireli Horvatić, Ivanu Kuljaku i Ivi Kurek umjesto tradicionalnih nagrada – srebrnjaka,  načelnik općine Zlatar Bistrica Žarko Miholić podijelio je stipendije za nastavak školovanja. Zahvaljujući načelniku, učenici osmoga razreda koji su postigli odličan uspjeh od prvoga do osmoga razreda nagrađeni su vrijednim knjigama. Nisu zaboravljeni ni učenici koji su sudjelovali na državnim natjecanjima i smotrama i tako pronosili ime Zlatar Bistrice diljem lijepe naše. Nagrađeni su također knjigama.