«Znam, hoću, mogu»
Autor: Jasenka Kuljak, 5. 6. 2012.

Finale natječaja u sklopu preventivnog programa «Znam, hoću, mogu» Centra za prevenciju ovisnosti održat će se 12. lipnja 2012. godine, u  dvorani Srednje škole Krapina. Na svečanost su pozvani i učenici  Osnovne škole Zlatar Bistrica, koji su uspješno sudjelovali u natječaju radovima o temi «Mogu promijeniti svijet!». Stručno povjerenstvo među najbolje radoveu kategoriji 1. do 4. razreda (grupni rad)  odabralo je, kao prvi, rad učenika četvrtog razreda OŠ Zlatar Bistrica (Klaudija Kurešić, Gabrijela Severin, Lucija Škvorc i Nikolina Šumak ), čija je mentorica učiteljica  Božica Margetić.

U kategoriji proznih radova učenika nižih razreda  osnovnih škola trećom je nagradom nagrađena Ana Futivić, učenica trećeg razreda Osnovne škole  Zlatar Bistrica, čija je učiteljica Andreja Jertec.

Stručno povjerenstvo odabralo je najbolje radove na županijskoj razini i navedeni radovi dobit će posebna priznanja i nagrade. Poruke mladih koje svojim radovima šalju zacijelo će i njihovim obiteljima i svima koji rade s mladima biti od velike pomoći u boljem međusobnom razumijevanju. Zbog toga će se izložba radova prispjelih  na županijsku razinu natječaja moći pogledati još i sljedećih desetak dana u predvorju krapinske Srednje škole – kažu u Centru  za prevenciju ovisnosti. Završnom svečanošću ujedno će se  obilježiti i Međunarodni dan borbe protiv zlouporabe opojnih droga.

Mogu_promijeniti_svijet.pdf (17.62 KB)