Nastava na daljinu

Virtualni razredi

5.a      6.a     7.a

5.b      6.b     7.b    8.

Virtualna zbornica

Virtualna školska knjižnic

RASPORED ZVONA.pdf

Školski kombi

"ZALOGAJČEK"

"ŠKOLSKA SHEMA"

"POTICANJE DAROVITOSTI"

"MOJ POMOĆNIK I JA"

"BALTAZAR"

"HRABRI ČUVARI na djelu"

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Projektna nastava na Engleskom jeziku
Autor: Marina Dinjar, 8. 3. 2021.

Učenici trećega razreda izrađivali su u sklopu izvanškolske aktivnosti Engleski jezik individualne projekte na temu Weekly weather report. Učenici su tjedan dana pratili vremensku prognozu u svojem mjestu te u nekom gradu (Hrvatska ili svijet) po izboru, služeći se internetom i prateći vijesti. Učiteljica im je pripremila pomoćni listić na kojega su zapisivali svoja zapažanja, a na temelju kojih su zatim izradili plakate za izlaganje. Kroz rad na projektu učenici su razvijali vještine snalaženja na internetu i aplikacijama vremenske prognoze te proširivali i uvježbavali engleski vokabular. Izlaganjem vlastitih projekata učenici su prezentirali svoja zapažanja te stečena znanja i vještine iz engleskog jezika o danima u tjednu, satima, brojevima i vremenskim prilikama.