Nastava na daljinu

Virtualni razredi

5.a      6.a     7.a

5.b      6.b     7.b    8.

Virtualna zbornica

Virtualna školska knjižnic

RASPORED ZVONA.pdf

Školski kombi

"ZALOGAJČEK"

"ŠKOLSKA SHEMA"

"POTICANJE DAROVITOSTI"

"MOJ POMOĆNIK I JA"

"BALTAZAR"

"HRABRI ČUVARI na djelu"

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Radovi naših učenika na likovnoj izložbi "Let u likovnom stvaralaštvu djece i mladih"
Autor: Marina Dinjar, 1. 2. 2021.

U organizaciji Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok i Pučkog otvorenog učilišta Zabok, a u suradnji s Velikom galerijom Grada Zaboka, i ove školske godine povodom Noći muzeja organizirana je već tradicionalna likovna izložba učeničkih radova osnovnih i srednjih škola KZŽ. Cilj samog projekta je objedinjavanje likovnog stvaralaštva škola u KZŽ te njihovo zajedničko uključivanje u aktualna zbivanja u kulturi i umjetnosti. Ovogodišnji digitalni katalog učeničkih radova na temu Let u likovnom stvaralaštvu djece i mladih možete pogledati putem poveznice https://anyflip.com/dckut/urad/. Svojim likovnim radovima sudjelovali su i učenici naše škole: Anja Krivak (6. b), Sabina Špoljar (6. b), Leda Fulir (5. a), Daniel Srebak (7. a), Lea Petrinec (7.  a) i Magdalena Hoić (6. a). Čestitamo učenicima i učitelju mentoru Alenu Matijaševiću!