Nastava na daljinu

Virtualni razredi

5.a      6.a     7.a

5.b      6.b     7.b    8.

Virtualna zbornica

Virtualna školska knjižnic

RASPORED ZVONA.pdf

"ZALOGAJČEK"

"ŠKOLSKA SHEMA"

"POTICANJE DAROVITOSTI"

"MOJ POMOĆNIK I JA"

"BALTAZAR"

"HRABRI ČUVARI na djelu"

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Osnovnoj školi Zlatar Bistrica dodijeljena nagrada COMET
Autor: Snježana Kovačević, 7. 11. 2019.

U četvrtak 7. studenoga 2019. godine u zagrebačkom hotelu Dubrovnik u organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU održana je godišnja eTwinning konferencija pod nazivom eTwinning – za razvoj učitelja budućnosti  na kojoj je sudjelovalo oko 200 odgojno-obrazovnih djelatnika. Na konferenciji su dodijeljene godišnje COMET nagrade za najbolje eTwinning projekte u prošloj školskoj godini. Osnovna škola Zlatar Bistrica dobila je nagradu u kategoriji Niži razredi osnovne škole za eTwinning projekt Let's meet at the crossroads of Europe koji smo  provodili s partnerima iz Hrvatske, Poljske, Španjolske i Litve, a tema je bila učenje o kulturnoj baštini, znamenitostima i značajkama zavičaja i zemlje u kojoj živimo. U projektu su sudjelovali učenici 4. razreda, sadašnji petaši. Nagradu je na eTwinning konferenciji preuzela koordinatorica projekta Snježana Kovačević, stručna suradnica knjižničarka.