Nastava na daljinu

Virtualni razredi

5.a      6.a     7.a

5.b      6.b     7.b    8.

Virtualna zbornica

Virtualna školska knjižnic

RASPORED ZVONA.pdf

Školski kombi

"ZALOGAJČEK"

"ŠKOLSKA SHEMA"

"POTICANJE DAROVITOSTI"

"MOJ POMOĆNIK I JA"

"BALTAZAR"

"HRABRI ČUVARI na djelu"

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

UTVRĐIVANJE PSIHOFIZIČKOG STANJA DJECE RADI UPISA U PRVI RAZRED 2021./2022.
Autor: Marina Dinjar, 11. 2. 2021.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

sva djeca rođena 1. travnja 2014. – 31. ožujka 2015. g. obvezna su pristupiti postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja radi upisa u prvi razred osnovne škole. Utvrđivanje zrelosti za upis u 1. razred šk. god. 2021./2022. djece s upisnog područja Osnovne škole Zlatar Bistrica započinje u ožujku, a provodit će se u skladu s uputama HZJZ-a o potrebi pridržavanja mjera zaštite i sukladno individualnim potrebama svakog djeteta.

Laboratorijske pretrage obavljat će se 18. i 19. ožujka te 22. – 24. ožujka 2021. g. u Medicinsko-biokemijskim laboratoriju u Zlataru (za djecu čiji je liječnik obiteljske medicine u nadležnosti tog laboratorija), testiranje socioemocionalne i intelektualne zrelosti 29. ožujka – 1. travnja 2021. g. u OŠ Zlatar Bistrica, a sistematski pregled i cijepljenje 14. – 16. travnja 2021. g. u Domu zdravlja Zlatar (ambulanta školske medicine). Raspored pregleda i sve potrebne upute dobit ćete u vrtiću (roditelji djece koja su polaznici DV "Zlatni dani") ili poštom, a za sva dodatna pitanja možete se obratiti stručnoj službi škole. Više ne poveznici: http://www.os-zlatar-bistrica.skole.hr/upisi/upisi_u_prvi_razred .

Stručna služba OŠ Zlatar Bistrica