INFORMACIJE ZA UČENIKE I RODITELJE - nastava na daljinu
Autor: Jasenka Kuljak, 13. 3. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

od ponedjeljka 16.3.2020. godine temeljem Odluke Vlade nastava se neće održavati u školi,  već će se nastava izvoditi na daljinu.

U školi će biti organiziran prihvat učenika 1.-4. razreda koje roditelji nisu u mogućnosti ostaviti pod nadzorom kod kuće. Učenici u školi prate obrazovni program na televiziji i za njih neće biti organizirana nastava.

Roditelji koji imaju potrebu za prihvatom mogu se javiti na broj mobitela 098/9381725 radi organizacije prijevoza i prehrane.

Učenici 1.-4. razreda prate program Škola na Trećem na HRT 3 u sljedećim terminima:

1. razred   8-10 sati

2. razred  10-12.30 sati

3. razred   13-16 sati

4. razred   16-19 sati

Za sve učenike 5.-8. razreda online nastava počinje u ponedjeljak 16.3.2020. prema navedenom rasporedu na Sportskoj televiziji (SPTV):

5. r.   8-9.30 sati               MAT, HRV, PRI, ENG, NJEM

6. r.   9.30-10.45 sati        POV, MAT, PRI, ENG, NJEM

7. r.   10.45-11.50 sati      MAT, HRV, BIO, GEO

8. r.    11.50-12.45 sati     HRV, MAT, BIO, ENG, NJEM

Svi materijali prikazani na televiziji moći će se kasnije pogledati na YouTube kanalu Škole za život.

Nastava će se realizirati kombinacijom praćenja nastave na televiziji i radom u virtualnim razredima (Office365 - aplikacija Yammer) sa svojim učiteljima.

Učenici 5.-8. razreda u virtualne razrede pristupaju svojim AAI identitetom (prijava kao u e-Dnevnik) putem poveznica na svoj razredni odjel gore desno na ovoj stranici.

Nastavni materijali i zadatci predmetnih učitelja objavljivat će se prema rasporedu sati između 8 i 12 sati  svaki dan. Od učenika se očekuje aktivnost tijekom dana. Ako učenik nije aktivan cijeli dan, roditelj mora opravdati izostanak razredniku.

U virtualnim razredima očekuje se primjerena komunikacija, a za neprimjereno ponašanje učenik  može snositi posljedice (pedagoške mjere).

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na broj telefona škole  461-749, ravnateljici 098/9381725 ili razrednicima.

Odluka_vlade.pdf (116.73 KB)