Nastava na daljinu

Virtualni razredi

5.a      6.a     7.a

5.b      6.b     7.b    8.

Virtualna zbornica

Virtualna školska knjižnic

RASPORED ZVONA.pdf

Školski kombi

"ZALOGAJČEK"

"ŠKOLSKA SHEMA"

"POTICANJE DAROVITOSTI"

"MOJ POMOĆNIK I JA"

"BALTAZAR"

"HRABRI ČUVARI na djelu"

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Edukacija o permakulturi na Malti u okviru Erasmus+ projekta
Autor: Snježana Kovačević, 12. 12. 2019.

Na Malti je od 6. do 10. prosinca 2019. godine održana prva mobilnost u sklopu Erasmus+ projekta School Permaculture Garden SPG5  u kojoj su sudjelovali koordinatori iz zemalja partnera: Malte, Islanda, Sjeverne Makedonije i Hrvatske. Iz Osnovne škole Zlatar Bistrica sudjelovale su koordinatorice projekta učiteljica Andreja Jertec, školska knjižničarka Snježana Kovačević i ravnateljica Jasna Kokot Pelko.

Tijekom mobilnosti održani su radni sastanci i predavanje stručnjaka o ekološkim i sociološkim aspektima permakulture, planirale su se daljnje projektne aktivnosti, održane su radionice o permakulturi i kompostiranju, posjetili smo ekološko imanje na kojem se proizvodi povrće uzgojeno iz ekološkog sjemena, koordinatori su predstavili svoje škole i posjetili školu domaćina St. Jeanne Antide College u Gudji te školu u Dar Jakobi gdje su sudionici projekta razgledali permakulturni vrt kao primjer dobre prakse i upoznali se sa smjernicama kako osmisliti vlastiti permakulturni školski vrt.